Ikona telefon+420 377 240 004

Ikona adresaRE/MAX InterCora,
Lochotínská 18, Plzeň

Ikona FacebookPřipojte se k nám!

O nás

Společnost RE/MAX působí na realitním trhu již více než 35 let. Jejich strategie a kvalitní služby v oblasti realit již uspěly ve více než 80 zemích světa. V roce 2005 vstoupil RE/MAX i do České republiky, kde se stal za velmi krátkou dobu jednou z nejúspěšnějších realitních sítí.

 

Naše kancelář vznikla v roce 2006, kdy jsme vystupovali pod názvem RE/MAX Premier. V roce 2013 naší pobočku koupila významná developerská společnost InterCora s.r.o., která se v České republice specializuje na výstavbu a pronájem nemovitostí především pro maloobchod. Od toho okamžiku naše realitní kancelář vystupuje pod novým jménem RE/MAX InterCora. Společnost RE/MAX InterCora klade velký důraz na kvalitu služeb a profesionalitu, proto všichni makléři prochází odborným školením v oblasti realit a po obhájení svých odborných znalostí v testech se z nich stávají certifikovaní makléři. Jsme jediná kancelář RE/MAX v západních Čechách s makléři s certifikátem ISO 17024 v oblasti realit, což je v tomto směru nejvyšší hodnocení. Také se můžeme pochlubit dalšími oceněními ať už naší kanceláře jako je TOP Quality kancelář nebo našich makléřů jako Platinum Club (klub nejlepších a nejproduktivnějších makléřů v ČR).

 

Co Vám nabízíme? 

  • poskytujeme komplexní a kvalitní služby v oblasti realit;
  • naši makléři poskytují bezplatné poradenství v oblasti investování do nemovitostí;
  • naši makléři procházejí neustále školeními a zvyšují si znalosti v oblasti realit;
  • jediná realitní kancelář v západních Čechách s certifikovanými makléři dle normy ISO a Top Platinum  Club (sdružení nejlepších makléřů společnosti RE/MAX v ČR);
  • dlouhodobě a úspěšně realizujeme developerské projekty;
  • náš hypoteční poradce pro Vás vybere nejlepší nabídku na hypotečním trhu;
  • pracujeme po celé České republice i v zahraničí;
  • dosáhli jsme prestižní ocenění TOP QUALITY KANCELÁŘ.

 

Zajistíme pro vás:

... stanovení tržní ceny dle cenových map a našich zkušeností při prodeji nemovitosti, přes marketing prodeje, zajištění bonitních kupujících, kupní smlouvy vyhotovené nezávislou advokátní kanceláří, bezpečnou advokátní úschovu kupních cen, vyhotovení Přiznání k dani z nemovitých věcí pro FÚ, předání nemovitosti kupujícímu - zhotovení Předávacího protokolu, převod služeb a jednání s úřady, až po vyhotovení Daně z nabytí nemovitých věcí...

Naši partneři

  

InterCora      Developerská skupina pro komerční nemovitosti     

 

                      

                      Česká podnikatelská pojišťovna             

                     - komplexní pojistná řešení v oblasti pojištění

                                                 
 

 

 

         
 

© RE/MAX je mezinárodní síť finančně a právně nezávislých kanceláří, které nabízejí širokou škálu realitních a relokačních služeb.

Kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázáno.